Upcoming Events & Results

Tue Aug 20
6:30 PM
vs. Kaskaskia
Thu Aug 22
5:00 PM
vs. Hannibal-La Grange
Sat Aug 24
Final
vs. Alumni W, 5-4
Tue Aug 27
at Team Qualifier
Carlyle Lake
Tue Aug 27
4:00 PM
at Lincoln
Tue Aug 27
Cancelled
vs. Lewis and Clark
Wed Aug 28
at Team Qualifier
Coffeen Lake
Wed Aug 28
6:30 PM
vs. Southwestern Illinois
Fri Aug 30
7:00 PM
Millikin
vs. Greenville
Fri Aug 30
Final
vs. North Central (Ill.) W, 3-2
@ Elmhurst, Ill.
Fri Aug 30
Final
vs. Heidelberg L, 3-1
@ Elmhurst, Ill.
Fri Aug 30
No Contest - 20:25 2nd
vs. Millikin 1-1
Sat Aug 31
Final
at Dubuque W, 9-0
Sat Aug 31
Final
vs. Alma L, 3-1
@ Elmhurst, Ill.
Sat Aug 31
Final
at Millikin W, 5-4
Sat Aug 31
Final
vs. Augustana (Ill.) L, 3-1
@ Elmhurst, Ill.
Sat Aug 31
Final
vs. Rockford W, 4-1
Sat Aug 31
Final - 2OT
at Concordia Chicago T, 2-2
Tue Sep 03
Final
at Washington (Mo.) L, 3-0
Tue Sep 03
Final
at Rose-Hulman L, 1-0
Wed Sep 04
7:00 PM
Greenville
at Lindenwood (IL)
Wed Sep 04
at Team Qualifier
Vandalia Lake
Wed Sep 04
4:00 PM
Greenville
at St. Louis Community
Fri Sep 06
Final
at Illinois-Springfield 3rd, 6 teams
Fri Sep 06
Final
at Illinois-Springfield 3rd, 8 teams
Fri Sep 06
Final - OT
at Olivet L, 2-1
Fri Sep 06
Final
vs. Baldwin Wallace L, 3-1
@ Franklin, Ind.
Sat Sep 07
Final
at Franklin L, 3-1
Sat Sep 07
Final
vs. Anderson (Ind.) W, 3-0
@ Franklin, Ind.
Sat Sep 07
Final
vs. Ind.-Kokomo L, 9-0
@ Rose-Hulman
Sat Sep 07
Final
at Dominican (Ill.) L, 1-0
Sat Sep 07
Final
vs. Wartburg L, 60-21
Sat Sep 07
Final
at Albion L, 4-0
Sat Sep 07
Final
at Rose-Hulman L, 6-3
Mon Sep 09
Final
at Illinois Tech W, 1-0
Tue Sep 10
5:00 PM
Greenville
at Concordia (Mo.)
Wed Sep 11
at Team Qualifier
Governor Bond Lake
Wed Sep 11
4:00 PM
Lincoln (IL)
vs. Greenville
Wed Sep 11
Final
at Rose-Hulman W, 1-0
Fri Sep 13
3:00 PM
Greenville
at Millikin
Fri Sep 13
Final
vs. Lincoln W, 3-0
@ Decatur, Ill.
Fri Sep 13
Final
vs. Rose-Hulman W, 3-0
@ Decatur, Ill.
Sat Sep 14
Final
vs. Illinois Col. W, 3-2
@ Decatur, Ill.
Sat Sep 14
Final
vs. Kalamazoo W, 31-17
Sat Sep 14
Final
at Millikin L, 3-1
Sat Sep 14
Final
vs. Ill. Wesleyan W, 2-1
Sat Sep 14
Final
vs. Harris-Stowe W, 1-0
Mon Sep 16
4:00 PM
Greenville
at St. Charles Community
Tue Sep 17
7:00 PM
Southwestern Illinois
vs. Greenville
Tue Sep 17
4:00 PM
Missouri Baptist
vs. Greenville
Wed Sep 18
at Team Qualifier
Glenn Shoals Lake
Wed Sep 18
Final
vs. Millikin L, 2-1
Fri Sep 20
Final
at Midwest Intercollegiate Championships 3rd, 7 teams
@ Bourbonnais, IL
Fri Sep 20
Final
at Midwest Intercollegiate Championships 4th, 7 teams
@ Bourbonnais, IL
Fri Sep 20
Final
vs. Hope L, 5-0
@ Kenosha, Wis.
Sat Sep 21
12:00 PM
Alma
Overwatch Tournament
Sat Sep 21
Final
at Northwestern (Minn.) W, 42-14
Sat Sep 21
Final
vs. Calvin L, 7-0
@ Kenosha, Wis.
Sat Sep 21
Final
vs. Monmouth (Ill.) L, 4-1
Tue Sep 24
Final
vs. Illinois Col. W, 2-1
Wed Sep 25
4:30 PM
Greenville
at Webster
Wed Sep 25
Final
at Webster W, 3-1
Wed Sep 25
Final
at Illinois Col. W, 5-0
Sat Sep 28
at McKendree Invitational
Vandalia Lake
Sat Sep 28
Final
vs. Fontbonne W, 3-0
@ Eureka, Ill.
Sat Sep 28
Final
at Martin Luther L, 43-14
Sat Sep 28
Final
at Eureka W, 3-0
Mon Sep 30
Final
at Washington (Mo.) L, 3-0
Tue Oct 01
5:00 PM
Greenville
at Concordia (Mo.)
Tue Oct 01
Final
at Iowa Wesleyan W, 3-1
Thu Oct 03
4:30 PM
Frontier
vs. Greenville
Thu Oct 03
TBA
vs. ITA Central Regional Championships
@ Kalamazoo
Thu Oct 03
Final
vs. Blackburn W, 3-0
Fri Oct 04
at Bass Pro Shops Big Bass Bash
Kentucky Lake
Fri Oct 04
Final
at Augustana (IL) 14th, 18 teams
Brissman-Lundeen Invitational
Fri Oct 04
Final
at Augustana (IL) 11th, 23 teams
Brissman-Lundeen Invitational
Fri Oct 04
TBA
vs. ITA Central Regional Championships
@ Kalamazoo
Sat Oct 05
at Bass Pro Shops Big Bass Bash
Kentucky Lake
Sat Oct 05
TBA
vs. ITA Central Regional Championships
@ Kalamazoo
Sat Oct 05
Final
at Westminster (Mo.) L, 3-2
Sat Oct 05
Final
vs. Westminster (Mo.) W, 36-0
Sat Oct 05
Final - OT
vs. Westminster (MO) W, 2-1
Sat Oct 05
Final - 2OT
vs. Westminster (Mo.) W, 2-1
Mon Oct 07
4:00 PM
Missouri Baptist
vs. Greenville
Tue Oct 08
7:30 PM
Greenville
at Missouri Baptist
Wed Oct 09
Final
vs. Fontbonne W, 2-0
Wed Oct 09
Final - 2OT
vs. Fontbonne T, 3-3
Thu Oct 10
4:30 PM
Greenville
at John Wood Community
Fri Oct 11
4:30 PM
Kaskaskia
vs. Greenville
Fri Oct 11
Final
vs. Iowa Wesleyan W, 3-0
Sat Oct 12
Final
vs. Principia W, 3-0
Sat Oct 12
Final
vs. Westminster (Mo.) W, 3-2
Sat Oct 12
Final
at MacMurray L, 2-1
Sat Oct 12
Final
at MacMurray W, 2-1
Tue Oct 15
4:30 PM
Greenville
at MacMurray
Tue Oct 15
Final
at Principia W, 3-1
Tue Oct 15
Final
at MacMurray W, 3-0
Tue Oct 15
Final
at Principia L, 2-0
Wed Oct 16
4:00 PM
Greenville
at Lincoln (IL)
Thu Oct 17
6:00 PM
St. Charles Community
vs. Greenville
Thu Oct 17
Final
at Fontbonne W, 3-0
Fri Oct 18
at FLW Qualifier
Lake of the Ozarks
Fri Oct 18
Final
at Bradley Classic 8th, 10 teams
Fri Oct 18
Final
at Bradley Classic 6th, 11 teams
Fri Oct 18
Final
vs. Eureka W, 7-0
Fri Oct 18
Final
vs. Eureka W, 3-0
Fri Oct 18
Final
vs. Eureka W, 7-0
Sat Oct 19
9:00 AM
vs. Alumni
Homecoming
Sat Oct 19
Final
vs. St. Scholastica W, 40-34
Homecoming
Mon Oct 21
4:00 PM
Jefferson Community
vs. Greenville
Tue Oct 22
7:00 PM
at Principia
Wed Oct 23
4:00 PM
at Spalding
Wed Oct 23
7:00 PM
at Spalding
Thu Oct 24
4:30 PM
Webster
vs. Greenville
Thu Oct 24
4:00 PM
Gateway Prep
vs. Greenville
Thu Oct 24
7:00 PM
vs. Webster
Fri Oct 25
6:30 PM
Greenville
at Kaskaskia
Sat Oct 26
at Aftco Open
Lake Dardanelle
Sat Oct 26
10:00 AM
at Blackburn
Sat Oct 26
12:00 PM
vs. Spalding
@ Blackburn
Sat Oct 26
12:00 PM
at Crown (Minn.)
Sat Oct 26
5:00 PM
vs. Iowa Wesleyan
Sat Oct 26
7:00 PM
vs. Iowa Wesleyan
Mon Oct 28
6:00 PM
Greenville
at Millikin
Tue Oct 29
4:30 PM
MacMurray
vs. Greenville
Tue Oct 29
7:00 PM
vs. MacMurray
Wed Oct 30
TBA
at Blackburn
Wed Oct 30
1:00 PM
at Blackburn
Fri Nov 01
4:30 PM
Millikin
vs. Greenville
Fri Nov 01
7:00 PM
vs. Spalding
Sat Nov 02
at SLIAC Championships
@ Louisville, KY
Sat Nov 02
at SLIAC Championships
@ Louisville, KY
Sat Nov 02
1:00 PM
at MacMurray
Sat Nov 02
3:30 PM
at Webster
Sat Nov 02
6:00 PM
at Webster
Tue Nov 05
4:30 PM
Lindenwood (IL)
vs. Greenville
Tue Nov 05
7:00 PM
vs. Washington (Mo.)
Wed Nov 06
7:00 PM
Kaskaskia
vs. Greenville
Fri Nov 08
at Panther Trials
@ Greenville, IL
Fri Nov 08
at Panther Trials
@ Greenville, IL
Fri Nov 08
5:00 PM
vs. Centre
@ Case Western Reserve
Fri Nov 08
5:30 PM
vs. Millikin
@ Westminster (Mo.)
Sat Nov 09
11:00 AM
Greenville
vs. Illinois Col.
@ Westminster (MO)
Sat Nov 09
TBA
vs. TBD
@ Case Western
Sat Nov 09
1:00 PM
vs. Iowa Wesleyan
Sat Nov 09
2:00 PM
vs. Illinois Col.
@ Westminster (Mo.)
Mon Nov 11
5:00 PM
Greenville
at Olney Central
Thu Nov 14
6:30 PM
vs. St. Mary-Woods
Fri Nov 15
6:00 PM
Greenville
at Southeastern Illinois
Fri Nov 15
TBA
at North Central (Ill.)
Sat Nov 16
at NCAA Regional Championships
@ Winneconne, WI
Sat Nov 16
at NCAA Regional Championships
@ Winneconne, WI
Sat Nov 16
TBA
at Carthage
Sat Nov 16
12:00 PM
vs. Minn.-Morris
Sat Nov 16
2:00 PM
at William Woods
Mon Nov 18
5:30 PM
Greenville
at Kaskaskia
Fri Nov 22
Greenville
at Culver-Stockton
Fri Nov 22
5:00 PM
vs. Wabash
@ Carroll
Sat Nov 23
at NCAA National Championships
@ Louisville, KY
Sat Nov 23
at NCAA National Championships
@ Louisville, KY
Sat Nov 23
TBA
vs. TBD
@ Carroll
Tue Nov 26
5:30 PM
at Lincoln Christian
Tue Dec 03
6:00 PM
Parkland
vs. Greenville
Wed Dec 04
5:30 PM
vs. Westminster (Mo.)
Wed Dec 04
7:30 PM
vs. Westminster (Mo.)
Fri Dec 06
7:00 PM
at Washington (Mo.)
Sat Dec 07
at Illinois Wesleyan Titan First Chance Meet
Sat Dec 07
at Illinois Wesleyan Titan First Chance Meet
Sat Dec 07
3:00 PM
vs. Webster
Sat Dec 07
5:00 PM
vs. Hendrix
@ St. Louis, Mo.
Mon Dec 09
7:00 PM
vs. Webster
Tue Dec 10
7:00 PM
Culver-Stockton
vs. Greenville
Thu Dec 12
5:30 PM
Greenville
at Shawnee
Sat Dec 14
1:00 PM
at Fontbonne
Sat Dec 14
3:00 PM
at Fontbonne
Tue Dec 17
6:00 PM
vs. Dominican (Ill.)
Sat Jan 04
12:00 PM
at Spalding
Sat Jan 04
2:00 PM
at Spalding
Mon Jan 06
5:30 PM
Greenville
at Wabash Valley
Wed Jan 08
5:30 PM
at MacMurray
Wed Jan 08
7:30 PM
at MacMurray
Fri Jan 10
7:00 PM
Southeastern Illinois
vs. Greenville
Sat Jan 11
1:00 PM
vs. Iowa Wesleyan
Sat Jan 11
3:00 PM
vs. Iowa Wesleyan
Tue Jan 14
5:30 PM
at Principia
Tue Jan 14
7:30 PM
at Principia
Wed Jan 15
4:00 PM
Greenville
at Missouri Baptist
Fri Jan 17
7:00 PM
Danville
vs. Greenville
Sat Jan 18
1:00 PM
vs. Blackburn
Sat Jan 18
3:00 PM
vs. Blackburn
Wed Jan 22
5:30 PM
vs. Eureka
Wed Jan 22
7:30 PM
vs. Eureka
Thu Jan 23
Greenville
at Missouri Valley
Fri Jan 24
TBA
vs. TBA
@ Trinity Christian NCCAA National Invite
Sat Jan 25
at Snow Bird Open
@ Jacksonville, IL
Sat Jan 25
at Snow Bird Open
@ Jacksonville, IL
Sat Jan 25
TBA
vs. TBA
@ Trinity Christian NCCAA National Invite
Sat Jan 25
1:00 PM
at Westminster (Mo.)
Sat Jan 25
3:00 PM
at Westminster (Mo.)
Tue Jan 28
7:00 PM
Greenville
at Central Methodist
Wed Jan 29
5:30 PM
at Webster
Wed Jan 29
7:30 PM
at Webster
Fri Jan 31
at Principia Relays
@ Elsah, IL
Fri Jan 31
at Principia Relays
@ Elsah, IL
Fri Jan 31
3:00 PM
vs. Concordia Chicago
GU Invite
Fri Jan 31
7:00 PM
vs. Rockford
GU Invite
Sat Feb 01
at Principia Relays
@ Elsah, IL
Sat Feb 01
at Principia Relays
@ Elsah, IL
Sat Feb 01
1:00 PM
vs. Fontbonne
Sat Feb 01
3:00 PM
vs. Fontbonne
Mon Feb 03
7:00 PM
Olney Central
vs. Greenville
Wed Feb 05
5:30 PM
vs. Spalding
Wed Feb 05
7:30 PM
vs. Spalding
Thu Feb 06
7:00 PM
Shawnee
vs. Greenville
Fri Feb 07
at St. Louis Collegiate Indoor Classic
@ Elsah, IL
Fri Feb 07
at St. Louis Collegiate Indoor Classic
@ Elsah, IL
Fri Feb 07
5:00 PM
vs. William Penn
@ St. Louis Pharmacy
Fri Feb 07
7:00 PM
at St. Louis Pharmacy
Sat Feb 08
at St. Louis Collegiate Indoor Classic
@ Elsah, IL
Sat Feb 08
at St. Louis Collegiate Indoor Classic
@ Elsah, IL
Sat Feb 08
1:00 PM
vs. MacMurray
Sat Feb 08
3:00 PM
vs. MacMurray
Mon Feb 10
7:00 PM
Missouri Valley
vs. Greenville
Tue Feb 11
7:00 PM
vs. Fontbonne
Wed Feb 12
5:30 PM
at Iowa Wesleyan
Wed Feb 12
7:30 PM
at Iowa Wesleyan
Sat Feb 15
at Fighting Scot Invitational
@ Monmouth, IL
Sat Feb 15
at Fighting Scot Invitational
@ Monmouth, IL
Sat Feb 15
11:00 AM
Missouri Baptist
vs. Greenville
Sat Feb 15
9:00 AM
at Albion
Sat Feb 15
1:00 PM
vs. Principia
Sat Feb 15
1:00 PM
at Loras
Sat Feb 15
3:00 PM
vs. Principia
Wed Feb 19
4:00 PM
vs. Olivet
@ Albion, Mich. at Albion College
Wed Feb 19
5:30 PM
at Blackburn
Wed Feb 19
7:30 PM
at Blackburn
Fri Feb 21
at NCCAA Nationals
@ Cedarville, OH
Fri Feb 21
at NCCAA Nationals
@ Cedarville, OH
Fri Feb 21
6:00 PM
vs. Marian (Wis.)
@ Maranatha Baptist College
Fri Feb 21
8:00 PM
at Maranatha Baptist
Sat Feb 22
at NCCAA Nationals
@ Cedarville, OH
Sat Feb 22
at NCCAA Nationals
@ Cedarville, OH
Sat Feb 22
1:00 PM
at Eureka
Sat Feb 22
1:00 PM
at North Central (Ill.)
Sat Feb 22
3:00 PM
at Eureka
Sat Feb 29
at SLIAC Championships
@ Elsah, IL
Sat Feb 29
at SLIAC Championships
@ Elsah, IL
Sat Feb 29
1:00 PM
vs. Carthage
Wed Mar 04
7:00 PM
vs. Millikin
Sat Mar 07
at UW - Stevens Point Last Chance
@ Stevens Point, WI
Sat Mar 07
at UW - Stevens Point Last Chance
@ Stevens Point, WI
Sat Mar 07
1:00 PM
at North Park
Sat Mar 07
3:00 PM
vs. Penn St.-Behrend
@ North Park University
Wed Mar 11
7:00 PM
at Augustana (IL)
Fri Mar 13
at NCAA DIII Indoor Championships
@ Geneva, OH
Fri Mar 13
at NCAA DIII Indoor Championships
@ Geneva, OH
Fri Mar 13
7:00 PM
vs. Marian (Wis.)
Sat Mar 14
at NCAA DIII Indoor Championships
@ Geneva, OH
Sat Mar 14
at NCAA DIII Indoor Championships
@ Geneva, OH
Sat Mar 14
1:00 PM
vs. Loras
Wed Mar 18
7:00 PM
vs. North Central (Ill.)
Sat Mar 21
at Rose-Hulman
Sat Mar 21
at Rose-Hulman
Sat Mar 21
2:00 PM
at Concordia Chicago
Sat Mar 21
4:00 PM
vs. St. Norbert
@ Concordia University - Chicago
Fri Mar 27
7:00 PM
at Carthage
Sat Mar 28
at WashU
Sat Mar 28
at WashU
Sat Mar 28
1:00 PM
at Millikin
Wed Apr 01
7:00 PM
vs. North Park
Fri Apr 03
at Washington University Invitational
@ St. Louis, MO
Fri Apr 03
at Washington University Invitational
@ St. Louis, MO
Sat Apr 04
at Washington University Invitational
@ St. Louis, MO
Sat Apr 04
at Washington University Invitational
@ St. Louis, MO
Sat Apr 04
1:00 PM
vs. Augustana (IL)
Mon Apr 06
6:00 PM
at Webster
Wed Apr 08
6:00 PM
at Webster
Fri Apr 10
at Greenville Select
@ Greenville, IL
Fri Apr 10
at Greenville Select
@ Greenville, IL
Sat Apr 11
2:00 PM
at Franklin
Tue Apr 14
4:00 PM
at Westminster (Mo.)
Tue Apr 14
4:00 PM
at Westminster (Mo.)
Fri Apr 17
at Rose Hulman Twilight Meet
@ Terre Haute, IN
Fri Apr 17
at Rose Hulman Twilight Meet
@ Terre Haute, IN
Fri Apr 24
at SLIAC Championships
@ Greenville, IL
Fri Apr 24
at SLIAC Championships
@ Greenville, IL
Sat Apr 25
at SLIAC Championships
@ Greenville, IL
Sat Apr 25
at SLIAC Championships
@ Greenville, IL
Fri May 01
at SIUE
@ Edwardsville, IL
Fri May 01
at SIUE
@ Edwardsville, IL
Wed May 06
NCCAA Nationals
Wed May 06
NCCAA Nationals
Thu May 07
NCCAA Nationals
Thu May 07
NCCAA Nationals
Fri May 08
NCCAA Nationals
Fri May 08
NCCAA Nationals
Wed May 13
at North Central College
Wed May 13
at North Central College
Thu May 14
at North Central College
Thu May 14
at North Central College
Thu May 21
at NCAA DIII Outdoor Championships
@ Rochester, NY
Thu May 21
at NCAA DIII Outdoor Championships
@ Rochester, NY
Fri May 22
at NCAA DIII Outdoor Championships
@ Rochester, NY
Fri May 22
at NCAA DIII Outdoor Championships
@ Rochester, NY
Sat May 23
at NCAA DIII Outdoor Championships
@ Rochester, NY
Sat May 23
at NCAA DIII Outdoor Championships
@ Rochester, NY
No Event
No Event
View Full Schedule
No Event
No Event
Fri Feb 15
Final
vs. Fontbonne L, 3-1
@ Memphis, Tenn.
Fri Feb 15
Final
at Rhodes W, 5-1
Sat Feb 16
Final - 7 innings
at Rhodes L, 13-2
Thu Feb 21
Final
vs. Knox W, 4-1
@ SIU Edwardsville
Thu Feb 21
Final
vs. Knox W, 6-3
@ SIU Edwardsville
Mon Feb 25
Final - 8 innings
vs. Neb. Wesleyan W, 13-3
@ CarShield Field - O'Fallon, Mo.
Wed Feb 27
Final
vs. Ill. Wesleyan L, 6-2
@ O'Fallon Family Sports Park - O'Fallon, Ill.
Wed Feb 27
Final
vs. Ill. Wesleyan L, 12-2
@ O'Fallon Family Sports Park - O'Fallon, Ill.
Mon Mar 11
Final
vs. Cornell College W, 6-5
@ Auburndale, Fla.
Mon Mar 11
Final
vs. Beloit W, 9-7
@ Auburndale, Fla.
Tue Mar 12
Final
vs. Loras W, 6-5
@ Kissimmee, Fla.
Thu Mar 14
Final
vs. Curry L, 3-0
@ Auburndale, Fla. RussMatt Invitational
Thu Mar 14
Final
vs. Curry W, 5-3
@ Auburndale, Fla. RussMatt Invitational
Fri Mar 15
Final
vs. Benedictine (IL) L, 10-3
@ Kissimmee, Fla.
Sat Mar 16
Final - 8 innings
vs. Mass.-Dartmouth L, 12-2
@ Auburndale, Fla.
Wed Mar 20
Final
at Iowa Wesleyan W, 7-3
Wed Mar 20
Final
at Iowa Wesleyan W, 9-5
Fri Mar 22
Final
vs. Blackburn W, 6-3
Sat Mar 23
Final
vs. Blackburn W, 6-4
Sat Mar 23
Final
vs. Blackburn W, 7-4
Mon Apr 01
Final
vs. Fontbonne W, 1-0
Mon Apr 01
Final
vs. Fontbonne W, 9-2
Fri Apr 05
Final
at Principia W, 14-3
Sat Apr 06
Final
at Principia W, 13-4
Sat Apr 06
Final
at Principia W, 9-2
Wed Apr 10
Final
at Westminster (Mo.) W, 6-4
Wed Apr 10
Final - 7 innings
at Westminster (Mo.) L, 19-8
Fri Apr 12
Final
vs. MacMurray L, 5-4
Fri Apr 12
Final
vs. MacMurray W, 4-1
Mon Apr 15
Final
vs. MacMurray L, 10-2
Sat Apr 20
Final
at Webster L, 8-2
Sat Apr 20
Final
at Webster L, 16-0
Tue Apr 23
Final
vs. Millikin L, 17-4
Fri Apr 26
Final - 7 innings
at Washington (Mo.) L, 17-0
Fri May 03
Final
vs. Spalding W, 4-2
Sat May 04
Final
vs. Spalding L, 9-0
Sat May 04
Final
vs. Spalding W, 5-4
Mon May 06
Cancelled
at Eureka
Mon May 06
Cancelled
at Eureka
Fri May 10
Final
vs. Webster L, 11-1
@ Greenville SLIAC Tournament
Fri May 10
Final
vs. Westminster (Mo.) W, 8-2
SLIAC Tournament
Sat May 11
Final
vs. Spalding L, 9-0
@ Edwardsville, Ill. SLIAC Tournament
View Full Schedule
Fri Nov 04
Final
at Saint Louis L, 124-85
Tue Nov 15
Final
at Knox W, 130-106
Fri Nov 18
Final
vs. Elmhurst W, 110-98
@ Millikin
Sat Nov 19
Final
at Millikin W, 145-128
Tue Nov 22
Final
vs. Lincoln Christian W, 178-125
Sat Nov 26
Final
at Grinnell L, 151-128
Mon Nov 28
Final
vs. Transylvania W, 125-109
Wed Nov 30
Final
at Webster L, 133-120
Sat Dec 03
Final
vs. Westminster (Mo.) W, 117-98
Sat Dec 10
Final
at MacMurray W, 154-133
Sat Dec 17
Final
vs. Fontbonne W, 145-99
Tue Dec 20
Final
vs. Buena Vista W, 115-108
Thu Jan 05
Final
vs. Spalding W, 130-115
Sat Jan 07
Final
at Iowa Wesleyan L, 140-119
Wed Jan 11
Final - OT
vs. Eureka W, 145-142
Wed Jan 18
Final
at Blackburn W, 134-124
Sat Jan 21
Final
vs. Webster L, 121-115
Wed Jan 25
Final
at Westminster (Mo.) W, 118-113
Sat Jan 28
Final
vs. MacMurray W, 162-125
Wed Feb 01
Final
at Fontbonne W, 130-114
Sat Feb 04
Final
at Spalding W, 125-119
Mon Feb 06
Final
at Principia W, 118-109
Wed Feb 08
Final
vs. Iowa Wesleyan W, 122-114
Sat Feb 11
Final
at Eureka W, 149-146
Tue Feb 14
Final
vs. Principia L, 117-101
Sat Feb 18
Final
vs. Blackburn W, 126-104
Fri Feb 24
Final
vs. Principia W, 120-114
SLIAC Tournament
Sat Feb 25
Final
vs. Westminster (Mo.) L, 128-121
SLIAC Tournament Championship
Wed Nov 15
Final
at Transylvania L, 130-98
Fri Nov 17
Final
vs. Montclair St. L, 119-114
@ Cleveland, Ohio Stephanie Tubbs Jones Tournament
Sat Nov 18
Final
at Case Western Reserve W, 120-111
Stephanie Tubbs Jones Tournament Consolation Game
Tue Nov 21
Final
vs. Knox W, 148-120
Sat Nov 25
Final
at Buena Vista L, 142-128
Wed Nov 29
Final
at Eureka L, 131-109
Sat Dec 02
Final
vs. Westminster (Mo.) W, 118-112
Sat Dec 09
Final
at Iowa Wesleyan W, 126-112
Sat Dec 16
Final
at Fontbonne W, 147-138
Fri Dec 29
Final
vs. Waynesburg L, 127-125
@ Defiance
Sat Dec 30
Final
at Defiance W, 139-133
Wed Jan 03
Final
vs. MacMurray W, 140-122
Sat Jan 06
Final
at Blackburn L, 117-108
Tue Jan 09
Final
vs. Principia W, 133-129
Wed Jan 17
Final
at Webster W, 129-105
Sat Jan 20
Final
vs. Eureka W, 111-97
Mon Jan 22
Final
vs. Spalding W, 126-97
Wed Jan 24
Final
at Westminster (Mo.) L, 116-110
Sat Jan 27
Final
vs. Iowa Wesleyan W, 140-113
Wed Jan 31
Final - OT
vs. Fontbonne L, 164-154
Sat Feb 03
Final
at MacMurray W, 146-140
Wed Feb 07
Final
vs. Blackburn W, 130-112
Sat Feb 10
Final
at Principia W, 105-100
Wed Feb 14
Final
at Spalding W, 129-112
Sat Feb 17
Final
vs. Webster W, 134-113
Thu Feb 22
Final
vs. Westminster (Mo.) W, 125-112
SLIAC Tournament Semifinals
Sat Feb 24
Final
vs. Blackburn W, 126-119
@ Greenville, Ill. (H.J. Long Gymnasium) SLIAC Tournament Championship
Fri Mar 02
Final
at Augustana (Ill.) L, 123-111
NCAA Division III Tournament
View Full Schedule
Wed Nov 06
7:00 PM
Kaskaskia
vs. Greenville
Fri Nov 08
5:30 PM
vs. Millikin
@ Westminster (Mo.)
Sat Nov 09
11:00 AM
Greenville
vs. Illinois Col.
@ Westminster (MO)
Sat Nov 09
2:00 PM
vs. Illinois Col.
@ Westminster (Mo.)
Mon Nov 11
5:00 PM
Greenville
at Olney Central
Thu Nov 14
6:30 PM
vs. St. Mary-Woods
Fri Nov 15
6:00 PM
Greenville
at Southeastern Illinois
Sat Nov 16
2:00 PM
at William Woods
Mon Nov 18
5:30 PM
Greenville
at Kaskaskia
Fri Nov 22
Greenville
at Culver-Stockton
Tue Nov 26
5:30 PM
at Lincoln Christian
Tue Dec 03
6:00 PM
Parkland
vs. Greenville
Wed Dec 04
5:30 PM
vs. Westminster (Mo.)
Fri Dec 06
7:00 PM
at Washington (Mo.)
Sat Dec 07
5:00 PM
vs. Hendrix
@ St. Louis, Mo.
Mon Dec 09
7:00 PM
vs. Webster
Tue Dec 10
7:00 PM
Culver-Stockton
vs. Greenville
Thu Dec 12
5:30 PM
Greenville
at Shawnee
Sat Dec 14
1:00 PM
at Fontbonne
Sat Jan 04
12:00 PM
at Spalding
Mon Jan 06
5:30 PM
Greenville
at Wabash Valley
Wed Jan 08
5:30 PM
at MacMurray
Fri Jan 10
7:00 PM
Southeastern Illinois
vs. Greenville
Sat Jan 11
1:00 PM
vs. Iowa Wesleyan
Tue Jan 14
5:30 PM
at Principia
Wed Jan 15
4:00 PM
Greenville
at Missouri Baptist
Fri Jan 17
7:00 PM
Danville
vs. Greenville
Sat Jan 18
1:00 PM
vs. Blackburn
Wed Jan 22
5:30 PM
vs. Eureka
Thu Jan 23
Greenville
at Missouri Valley
Sat Jan 25
1:00 PM
at Westminster (Mo.)
Tue Jan 28
7:00 PM
Greenville
at Central Methodist
Wed Jan 29
5:30 PM
at Webster
Sat Feb 01
1:00 PM
vs. Fontbonne
Mon Feb 03
7:00 PM
Olney Central
vs. Greenville
Wed Feb 05
5:30 PM
vs. Spalding
Thu Feb 06
7:00 PM
Shawnee
vs. Greenville
Sat Feb 08
1:00 PM
vs. MacMurray
Mon Feb 10
7:00 PM
Missouri Valley
vs. Greenville
Wed Feb 12
5:30 PM
at Iowa Wesleyan
Sat Feb 15
11:00 AM
Missouri Baptist
vs. Greenville
Sat Feb 15
1:00 PM
vs. Principia
Wed Feb 19
5:30 PM
at Blackburn
Sat Feb 22
1:00 PM
at Eureka
View Full Schedule
No Event
No Event
Thu Mar 02
Final
at CCA Christian Cheer Nationals Grand Champions
@ Winston-Salem, N.C. Semifinals and Finals
Fri Mar 03
Final
at CCA Christian Cheer Nationals Grand Champions
@ Winston-Salem, N.C. Semifinals and Finals
Sat Mar 04
Final
at CCA Christian Cheer Nationals Grand Champions
@ Winston-Salem, N.C. Semifinals and Finals
Fri Mar 24
All Day
at Greenville Cheerleading Tryout Registrations Due
Greenville College
Fri Apr 07
All Day
at Greenville Cheerleading Tryouts
Greenville College
Sat Apr 08
All Day
at Greenville Cheerleading Tryouts
Greenville College
View Full Schedule
No Event
Sat Sep 01
Final
at Washington - St. Louis Early Bird 12th
Fri Sep 07
Final
at Bradley Open 10th
Fri Sep 21
Final
at Augustana Brissman/Lundeen Invitational 32nd
Sat Sep 29
Final
at Rhodes Invitational 12th
Sat Oct 13
Final
at Illinois College Cross Country Invitational 7th
Sat Oct 27
Final
at SLIAC Championships 4th
Hillsboro, Ill.
Sat Nov 10
Final
at NCAA Division III Midwest Regional 35th
at Wisconsin-Oshkosh
Sat Aug 30
Final
at Washington - St. Louis Big River Running Early Bird 16th
Fri Sep 12
Final
at Bradley Open 12th
Sat Sep 27
Final
at Augustana Brissman/Lundeen Invitational 28th
Sat Oct 04
Final
at Greater Louisville Classic 28th
Sat Oct 18
Final
at Illinois College Cross Country Invitational 6th
Sat Nov 01
Final
at SLIAC Championships 7th
Hillsboro, Ill.
Sat Nov 15
Final
at NCAA Division III Midwest Regional 39th
Augustana, Ill.
Tue Sep 01
Final
at Millikin 5K With a View
Fri Sep 18
Final
at Illinois Intercollegiate Championships
Sat Oct 03
Final
at Greater Louisville Classic
Sat Oct 17
Final
at Illinois College Cross Country Invitational
Sat Oct 31
Final
at SLIAC Championships
at Principia
Fri Nov 06
Final
Panther Trials NTS
Sat Nov 14
Final
at NCAA Division III Midwest Regional
at Wisconsin-Oshkosh
Wed Sep 01
Final
at Washington - St. Louis Gateway Dual NTS
Sat Sep 04
Final
at Washington - St. Louis Early Bird 8th of 18 Teams
Fri Sep 17
Final
at Illinois Intercollegiate Championships 14th of 32 Teams
Fri Sep 24
Final
at Augustana Brissman/Lundeen Invitational 6th of 26 Teams
Sat Oct 09
Final
at Rose-Hulman Gibson Family Invitational 7th of 13 Teams
Sat Oct 16
Final
at Evansville Invitational 4th of 13 Teams
Sat Oct 30
Final
at SLIAC Championships 1st of 8 Teams
Hillsboro, Ill.
Fri Nov 05
Final
Panther Trials NTS
Sat Nov 13
Final
at NCAA Division III Midwest Regional 18th of 39 Teams
Augustana, Ill.
Thu Sep 01
Cancelled
at Washington - St. Louis Gateway Dual
Sat Sep 03
Final
at Washington - St. Louis Early Bird 7th of 19 Teams
Fri Sep 16
Final
at Illinois Intercollegiate Championships 16th of 32 Teams
Fri Sep 23
Final
at Augustana Brissman/Lundeen Invitational 9th of 33 Teams
Sat Oct 08
Final
at Rose-Hulman Gibson Family Invitational 7th of 14 Teams
Sat Oct 15
Final
at Wisconsin-Oshkosh Brooks Invitational 38th of 47 Teams
Sat Oct 29
Final
at SLIAC Championships 2nd of 8 Teams
Hillsboro, Ill.
Fri Nov 04
Final
Panther Trials NTS
Sat Nov 12
Final
at NCAA Division III Midwest Regional 19th of 39 Teams
Augustana, Ill.
Fri Aug 31
Final
at Washington - St. Louis L, 32-23
Fri Sep 07
Final
at St. Louis Forest Park XC Festival 2nd of 3 Teams
Fri Sep 14
Final
at Illinois Intercollegiate Championships 17th of 29 Teams
Sat Sep 29
Final
at Rhodes Invitational 6th of 18 Teams
Sat Oct 13
Final
at Illinois College Cross Country Invitational 3rd of 13 Teams
Sat Oct 27
Final
at SLIAC Championships 4th of 8 Teams
Hillsboro, Ill.
Fri Nov 02
Final
Panther Trials NTS
Sat Nov 10
Final
at NCAA Division III Midwest Regional 28th of 39 Teams
at Wisconsin-Oshkosh
Fri Aug 30
Cancelled
at Gateway Duel
Fri Sep 13
Final
at Olivet Nazarene 12th of 18 Teams
Fri Sep 27
Final
at Augustana Brissman/Lundeen Invitational 18th of 35 Teams
Sat Oct 05
Final
at Greater Louisville Classic 7th of 38 Teams
Fri Oct 18
Final
at Bradley Pink Classic 3rd of 13 Teams
Sat Nov 02
Final
at SLIAC Championships 3rd of 6 Teams
Hillsboro, Ill.
Fri Nov 08
Final
Panther Trials NTS
Sat Nov 16
Final
at NCAA Division III Midwest Regional 22nd of 39 Teams
Augustana, Ill.
Fri Aug 29
Cancelled
at at Washington - St. Louis
Fri Sep 12
Final
at Olivet Nazarene Illinois Intercollegiate 7th of 14 Teams
Fri Sep 26
Final
at Augustana Brissman/Lundeen Invitational 22nd of 39 Teams
Sat Oct 04
Final
at Greater Louisville Classic 20th of 42 Teams
Fri Oct 17
Final
at Bradley Classic 3rd of 14 Teams
Sat Oct 25
8:30 AM
Panther 5K NTS
Homecoming
Sat Nov 01
Final
at SLIAC Championships 3rd of 6 Teams
Fri Nov 07
4:30 PM
Panther Trials NTS
Sat Nov 15
at NCAA Division III Midwest Regional 28th of 39 Teams
at Wisconsin-Oshkosh
Tue Sep 01
Final
at Washington - St. Louis L, 29-26
Fri Sep 11
Final
at Olivet Nazarene Midwest Classic 4th of 7 Teams
Fri Sep 25
Final
at Augustana Brissman-Lundeen Invitational 26th of 50 Teams
Fri Oct 02
Final
at Olivet Nazarene Illinois Intercollegiate 6th of 16 Teams
Fri Oct 16
Final
at Bradley Classic 1st of 11 Teams
Sat Oct 17
TBA
Moneta Group Panther 5K Road Race NTS
Homecoming
Sat Oct 31
Final
at SLIAC Championships 2nd of 7 Teams
Hillsboro, Ill.
Fri Nov 06
4:30 pm
Panther Trials
Sat Nov 14
Final
at NCAA Division III Midwest Regional 26th of 38 Teams
Augustana, Ill.
Fri Sep 02
Final
at Washington - St. Louis Gabby Reuveni Invite 4th, 7 teams
Fri Sep 09
Final
at Olivet Nazarene Midwest Classic 2nd, 6 teams
Fri Sep 23
Final
at Augustana (IL) Brissman-Lundeen Invitational 4th, 31 teams
Fri Sep 30
Final
at Millikin H.W. Wright Classic 1st, 3 teams
Fri Oct 14
Final
at Bradley Classic 2nd, 17 teams
Sat Oct 29
Final
at SLIAC Championships 1st, 5 teams
@ Spalding
Fri Nov 04
4:30 pm CDT
Panther Trials
Sat Nov 12
11:00 am CST
at NCAA Division III Midwest Regional 21st, 33 teams
@ Wisconsin - Oshkosh
Fri Sep 01
Final
at Washington-St. Louis L, 35-20
Fri Sep 08
Final
at Olivet Nazarene 3rd, 5 teams
Fri Sep 22
DNP
at Augustana (IL)
Fri Sep 29
Final
at Millikin 2nd, 9 teams
Fri Oct 13
Final
at Bradley 1st, 10 teams
Sat Oct 21
TBD
Homecoming
Sat Oct 28
Final
at SLIAC Championships 1st, 6 teams
@ Litchfield, Ill.
Fri Nov 03
4:30 PM
Panther Trials
Sat Nov 11
Final
at NCAA Division III Midwest Regional 17th, 36 teams
@ Augustana (IL)
Sat Nov 18
at NCAA Division III National Championships DNP
@ Principia
View Full Schedule
Sat Sep 01
Final
at Washington - St. Louis Early Bird 13th
Fri Sep 07
Final
at Bradley Open 8th
Fri Sep 21
Final
at Augustana Brissman/Lundeen Invitational 26th
Sat Sep 29
Final
at Rhodes Invitational 18th
Sat Oct 13
Final
at Illinois College Cross Country Invitational 5th
Sat Oct 27
Final
at SLIAC Championships 5th
Hillsboro, Ill.
Sat Nov 10
Final
at NCAA Division III Midwest Regional 37th
at Wisconsin-Oshkosh
Sat Aug 30
Final
at Washington - St. Louis Big River Running Early Bird 13th
Fri Sep 12
Final
at Bradley Open 11th
Sat Sep 27
Final
at Augustana Brissman/Lundeen Invitational 27th
Sat Oct 04
Final
at Greater Louisville Classic 27th
Sat Oct 18
Final
at Illinois College Cross Country Invitational 6th
Sat Nov 01
Final
at SLIAC Championships 6th
Hillsboro, Ill.
Sat Nov 15
Final
at NCAA Division III Midwest Regional 43rd
Augustana, Ill.
Tue Sep 01
Final
at Millikin 5K With a View
Fri Sep 18
Final
at Illinois Intercollegiate Championships
Sat Oct 03
Final
at Greater Louisville Classic
Sat Oct 17
Final
at Illinois College Cross Country Invitational
Sat Oct 31
Final
at SLIAC Championships
at Principia
Fri Nov 06
Final
Panther Trials NTS
Sat Nov 14
Final
at NCAA Division III Midwest Regional
at Wisconsin-Oshkosh
Wed Sep 01
Final
at Washington - St. Louis Gateway Dual NTS
Sat Sep 04
Final
at Washington - St. Louis Early Bird 8th of 16 Teams
Fri Sep 17
Final
at Illinois Intercollegiate Championships 18th of 31 Teams
Fri Sep 24
Final
at Augustana Brissman/Lundeen Invitational 16th of 24 Teams
Sat Oct 09
Final
at Rose-Hulman Gibson Family Invitational NTS
Sat Oct 16
Final
at Evansville Invitational 9th of 11 Teams
Sat Oct 30
Final
at SLIAC Championships 3rd of 9 Teams
Hillsboro, Ill.
Fri Nov 05
Final
Panther Trials NTS
Sat Nov 13
Final
at NCAA Division III Midwest Regional 26th of 38 Teams
Augustana, Ill.
Sat Nov 20
Final
at NCAA Division III Championships NTS
at Wartburg
Thu Sep 01
Cancelled
at Washington - St. Louis Gateway Dual
Sat Sep 03
Final
at Washington - St. Louis Early Bird 12th of 15 Teams
Fri Sep 16
Final
at Illinois Intercollegiate Championships 23rd of 28 Teams
Fri Sep 23
Final
at Augustana Brissman/Lundeen Invitational 23rd of 27 Teams
Sat Oct 08
Final
at Rose-Hulman Gibson Family Invitational 12th of 12 Teams
Sat Oct 15
Final
at Wisconsin-Oshkosh Brooks Invitational 42nd of 43 Teams
Sat Oct 29
Final
at SLIAC Championships 5th of 6 Teams
Hillsboro, Ill.
Fri Nov 04
Final
Panther Trials NTS
Sat Nov 12
Final
at NCAA Division III Midwest Regional 35th of 38 Teams
Augustana, Ill.
Fri Aug 31
Final
at Washington - St. Louis L, 40-15
Fri Sep 07
Final
at St. Louis Forest Park XC Festival 2nd of 3 Teams
Fri Sep 14
Final
at Illinois Intercollegiate Championships 17th of 24 Teams
Sat Sep 29
Final
at Rhodes Invitational 11th of 16 Teams
Sat Oct 13
Final
at Illinois College Cross Country Invitational 7th of 12 Teams
Sat Oct 27
Final
at SLIAC Championships 5th of 6 Teams
Hillsboro, Ill.
Fri Nov 02
Final
Panther Trials NTS
Sat Nov 10
Final
at NCAA Division III Midwest Regional 33rd of 40 Teams
at Wisconsin-Oshkosh
Fri Aug 30
Cancelled
at Gateway Duel
Fri Sep 13
Final
at Olivet Nazarene 10th of 15 Teams
Fri Sep 27
Final
at Augustana Brissman/Lundeen Invitational 21st of 33 Teams
Sat Oct 05
Final
at Greater Louisville Classic 13th of 33 Teams
Fri Oct 18
Final
at Bradley Pink Classic 4th of 13 Teams
Sat Nov 02
Final
at SLIAC Championships 2nd of 6 Teams
Hillsboro, Ill.
Fri Nov 08
Final
Panther Trials NTS
Sat Nov 16
Final
at NCAA Division III Midwest Regional 29th of 38 Teams
Augustana, Ill.
Fri Aug 29
Cancelled
at at Washington - St. Louis
Fri Sep 12
Final
at Olivet Nazarene Illinois Intercollegiate 6th of 14 Teams
Fri Sep 26
Final
at Augustana Brissman/Lundeen Invitational 22nd of 35 Teams
Sat Oct 04
Final
at Greater Louisville Classic 17th of 46 Teams
Fri Oct 17
Final
at Bradley Classic 6th of 13 Teams
Sat Oct 25
Final
Panther 5K NTS
Homecoming
Sat Nov 01
Final
at SLIAC Championships 1st of 6 Teams
Fri Nov 07
Final
Panther Trials NTS
Sat Nov 15
Final
at NCAA Division III Midwest Regional 26th of 41 Teams
at Wisconsin-Oshkosh
Tue Sep 01
Final
at Washington - St. Louis L, 32-23
Fri Sep 11
Final
at Olivet Nazarene Midwest Classic 4th of 8 Teams
Fri Sep 25
Final
at Augustana Brissman-Lundeen Invitational 22nd of 50 Teams
Fri Oct 02
Final
at Olivet Nazarene Illinois Intercollegiate 7th of 17 Teams
Fri Oct 16
Final
at Bradley Classic 11th of 18 Teams
Sat Oct 17
Final
Moneta Group Panther 5K Road Race NTS
Homecoming
Sat Oct 31
Final
at SLIAC Championships 2nd of 7 Teams
Hillsboro, Ill.
Fri Nov 06
4:30 pm
Panther Trials
Sat Nov 14
Final
at NCAA Division III Midwest Regional 27th of 40 Teams
Augustana, Ill.
Fri Sep 02
Final
at Washington - St. Louis Gabby Reuveni Invite 6th, 9 teams
Fri Sep 09
Final
at Olivet Nazarene Midwest Classic 2nd, 7 teams
Fri Sep 23
Final
at Augustana (IL) Brissman-Lundeen Invitational 4th, 26 teams
Fri Sep 30
Final
at Millikin H.W. Wright Classic 1st, 2 teams
Fri Oct 14
Final
at Bradley Classic 8th, 17 teams
Sat Oct 29
Final
at SLIAC Championships 1st, 6 teams
@ Spalding
Fri Nov 04
4:30 pm CDT
at Panther Trials
Sat Nov 12
11:00 am CST
at NCAA Division III Midwest Regional 23rd, 38 teams
@ Wisconsin - Oshkosh
Fri Sep 01
Final
at Washington-St. Louis L, 49-15
Fri Sep 08
Final
at Olivet Nazarene 3rd, 4 teams
Fri Sep 22
DNP
at Augustana (IL)
Fri Sep 29
Final
at MIllikin 4th, 8 teams
Fri Oct 13
Final
at Bradley 3rd, 10 teams
Sat Oct 21
TBA
Homecoming
Sat Oct 28
Final
at SLIAC Championships 2nd, 7 teams
@ Litchfield, Ill.
Fri Nov 03
4:30 PM
Panther Trials
Sat Nov 11
Final
at NCAA Division III Midwest Regional 27th, 37 teams
@ Augustana (IL)
Sat Nov 18
at NCAA Division III National Championships DNP
@ Principia
View Full Schedule
No Event
No Event
No Event
Sat Sep 21
12:00 PM
Alma
Overwatch Tournament
View Full Schedule
Sat Sep 07
Final
vs. Wartburg L, 60-21
Sat Sep 14
Final
vs. Kalamazoo W, 31-17
Sat Sep 21
Final
at Northwestern (Minn.) W, 42-14
Sat Sep 28
Final
at Martin Luther L, 43-14
Sat Oct 05
Final
vs. Westminster (Mo.) W, 36-0
Sat Oct 19
Final
vs. St. Scholastica W, 40-34
Homecoming
Sat Oct 26
12:00 PM
at Crown (Minn.)
Sat Nov 02
1:00 PM
at MacMurray
Sat Nov 09
1:00 PM
vs. Iowa Wesleyan
Sat Nov 16
12:00 PM
vs. Minn.-Morris
Sat Sep 19
1:00 PM
vs. MacMurray
Sat Sep 26
12:00 PM
vs. Martin Luther
Sat Oct 03
1:00 PM
at Iowa Wesleyan
Sat Oct 10
12:00 PM
at St. Scholastica
Sat Oct 17
1:00 PM
vs. Crown (Minn.)
Sat Oct 24
12:00 PM
at Minn.-Morris
Sat Nov 07
12:00 PM
at Northwestern (Minn.)
Sat Nov 14
1:00 PM
vs. Westminster (Mo.)
No Event
No Event
View Full Schedule
No Event
Tue Aug 27
at Team Qualifier
Carlyle Lake
Wed Aug 28
at Team Qualifier
Coffeen Lake
Wed Sep 04
at Team Qualifier
Vandalia Lake
Wed Sep 11
at Team Qualifier
Governor Bond Lake
Wed Sep 18
at Team Qualifier
Glenn Shoals Lake
Sat Sep 28
at McKendree Invitational
Vandalia Lake
Fri Oct 04
at Bass Pro Shops Big Bass Bash
Kentucky Lake
Sat Oct 05
at Bass Pro Shops Big Bass Bash
Kentucky Lake
Fri Oct 18
at FLW Qualifier
Lake of the Ozarks
Sat Oct 26
at Aftco Open
Lake Dardanelle
No Event
View Full Schedule
Mon Aug 22
11:00 AM
vs. McKendree
Mon Aug 22
4:00 PM
vs. Ill. Wesleyan
Sat Aug 27
Final
vs. Alumni L, 1-0
Thu Sep 01
Final
at Alma L, 1-0
Fri Sep 02
Final
at Spring Arbor L, 6-0
Tue Sep 06
Final
vs. Rose-Hulman L, 3-0
Thu Sep 08
Final
at Robert Morris-S'fiel W, 1-0
Fri Sep 09
Final - OT
vs. Ozarks (Ark.) T, 1-1
Fri Sep 16
Final - OT
at Coe W, 2-1
Sat Sep 17
Final
at Maranatha Baptist